Běh po fáborkách

Běh po fáborkách

Na naší škole je již dlouholetou tradicí ke Dni dětí pořádání běhu po fáborkách, kterého se mohou účastnit všichni žáci 1. stupně. Ani letos tomu nebylo jinak. A tak jedno slunečné páteční dopoledne se sešlo 162 závodníků na autobusové zastávce Bludov,,konečná. Soutěžící byli rozděleni do družstev a po jedné minutě postupně odstartovali. Během celého závodu běželi po fáborkách a cestou hledali a zapisovali si písmena, ze kterých nakonec museli složit tajenku. Všichni byli moc šikovní, navzájem se podporovali, pomáhali si a dokázali vyřešit tajenku. Všechna družstva tak šťastně doběhla do cíle.

Z velkého počtu soutěžících obsadila první tři místa tato družstva:

  1. místo:

Hubáček Matouš - 5.B

Kašparová Emma – 4.B

Velčovský Martin – 2.B

Papajková Anna – 1.A

  1. místo:

Kulhajová Liliana – 4.A

Unzeitig Václav – 3.A

Buchta Richard – 2.B

Benediktová Nikol – 1.A

  1. místo:

Vernerová Eliška – 5.A

Machálek Daniel – 4.A

Komínek Daniel – 2.B

Švédová Zuzana – 1.B

Výsledky byly velmi těsné, proto všem soutěžícím patří velká gratulace!

Blanka Pavelková, Dana Králová