Zřízení účtu v novém informačním systému školy

Změna informačního systému


Vážení rodiče, jak již víte, od letošního školního roku přechází naše škola na nový informační systém:  Škola OnLine (iŠkola.cz se od tohoto školního roku stala součástí školního informačního systému Škola OnLine). 

Webové stránky: https://www.skolaonline.cz/
Přechod na tento systém již probíhá. V současné době si Vaše děti postupně ve škole vytváří  v systému svoje účty. Takže Vám přístup do systému mohou doma již ukázat. Jakmile to bude možné (budeme mít Vaše aktuální e-mailové adresy z vyplněných matričních záznamů – obdrželi jste do nás ve středu 2.9.) obdržíte PIN kód, jehož prostřednictvím si vytvoříte účet. PIN kód Vám přijde na Váš e-mail s přímým odkazem na vytvoření účtu. Účet lze vytvořit také druhou cestou – viz níže.

Krátký návod: otevřete webovou stránku: https://www.skolaonline.cz/

klikněte na ikonu : VSTUP DO ŠKOLY ONLINE

nyní se Vám otevřelo okno PŘIHLÁŠENÍ
zvolte REGISTRACE ŽÁKŮ A RODIČŮ
klikněte na PŘEJÍT O OVĚŘENÍ PINU

Nyní si vyplňte údaje. Doporučujeme Uživatelské jméno ve tvaru: bludovzkratkapřijmeni (např. bludovnova)

Pokud by se Vám vytvoření účtu nezdařilo, poproste o pomoc vaše dítě (zřizovalo si účet ve škole) nebo kontaktujte prostřednictvím e-mailu třídního učitele a my Vám pomůžeme. Prosíme, po vytvoření účtu nikomu nesdělujte Vaše přihlašovací údaje (ani Vašemu dítěti). Děkujeme.