Okresní finále badmintonu 2019

Okresní finále badmintonu 2019


22. října se žáci a žákyně 2. stupně naší školy ve složení E. Pešáková, M. Hrabkovská, O. Jašek, T. Kubíček, V. Jílková, V. Ženčáková, M. Hubáček a M. Kundrata zúčastnili okresního finále v badmintonu na ZŠ Vrchlického v Šumperku. Děti si vyzkoušely, jaké je to hrát nejen proti soupeřům, kteří chodí do badmintonových kroužků, nebo si jen tak pro radost pinkají na zahradě, ale i proti mistryni ČR a hráčům, kteří už dříve získali cenná umístění a medaile. I v této konkurenci jsme posbírali zajímavá umístění. Ondra Jašek získal 2. místo mezi staršími žáky. Mezi staršími žákyněmi se umístila Ema Pešáková rovněž na 2. místě. Vendula Jílková vybojovala mezi mladšími dívkami hezké 3. místo.


Gratulujeme všem k úspěchu.

                                                       Martina Kociánová