Slovíčkový král

Slovíčkový král


Koncem března opět proběhla na naší škole soutěž v anglickém jazyce Slovíčkový král určená pro žáky 3. - 5. ročníku. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Poměřit své znalosti a dovednosti v angličtině přišlo celkem 37 žáků (11 třeťáků, 11 čtvrťáků a 15 páťáků). Hravou formou žáci plnili úkoly, pracovali se slovníkem a ti nejstarší z nich museli dokonce zvládnout také poslechová cvičení. Všichni si s úkoly skvěle poradili a výhercům gratulujeme!

Výsledky:

3. ročník

1. místo – Markéta Boráňová

2. místo – Matyáš Toman

3. místo – Adam Babnič4. ročník

1. místo – Roman Mazák

2. místo – Nicol Jurenková

3. místo – David Kubíček5. ročník

1. místo – Eliška Zaoralová

2. místo – Markéta Maturová a Dominik Sedláček

3. místo – Adéla Navrátilová a Štěpán PolášekBlanka Pavelková, Dana Králová, Kateřina Verebelyová