Výskyt vší

Prosíme rodiče, aby dětem prohlédli hlavy. U některých dětí se objevily vši.  Pokud rodiče zjistí, že jejich dítě má vši, musí tuto skutečnost nahlásit ve škole. Než bude provedeno odstranění vší a také hnid, nesmí být posíláno do školy. Děkujeme za pochopení.

Roušky od 18.9.

Dle předběžných informací budou roušky na ZŠ  (kromě 1. stupně) od pátku 18.9.  povinné po celou dobu výuky. Prosíme, počítejte s tím.

Účty na školaonline

zakládejte si účty na školaonline. Minulý týden Vám byly rozeslány přihlašovací údaje na Vaše e-maily.

Výňatek z mimořádného opatření

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje toto mimořádné opatření

Nabídka kroužků- doplněné (8.9.)

Viz příloha - rozšířené o kroužek florbalu dne 8.9.

Zřízení účtu v novém informačním systému školy

Změna informačního systému

Aktuální hygienická opatření ve škole

Aktuální hygienická opatření – Covid19

Používání roušek

vzhledem k tomu, že dle doporučení MŠMT je nutné minimalizovat kontakty mezi dětmi z různých tříd, ročníků a 1. a 2. stupně a my nejsme vždy v rámci přesunů, svačinek... schopni toto zcela zabezpečit, prosíme, vybavte své děti dvěma čistými rouškami.

Nástup do školy - 1. září 2020

Vážení rodiče, milí žáci,
letošní školní rok zahájíme v úterý 1.9.2020. Nezapomeňte, že u nás ve škole zvoní v 7:40.
Žáci 1. +2. +3. +5. ročníku mají třídy na staré budově, ostatní na budově nové - U2.

Úprava opatření od 22.6.

od 22. června je možné pořádat tradiční školní akce společenského charakteru, které se váží na závěr školního roku. U nás proběhne

• Předání vysvědčení – úterý 30.6.2020

• Závěrečné focení – úterý 23.6.2020 (časový harmonogram bude vyvěšen na iŠkole)